ÚvodTerapie s přístroji → Myo Body

Myo Body

MyoBody vyplní vakuum mezi lékařskou technologií a estetickým využitím. Inovační způsob terapie, který nabízí bezpečné a komfortní estetické ošetření pro každého klienta.

" Inovační způsob terapie, která dodrží co slibuje. Trvale vynikající výsledky již po prvním ošetření. "

Klíčové informace o ošetření přístrojem MyoBody

Exkluzivní patentovaný přístroj určený k zeštíhlování, tvarování postavy, tonizaci tkání, zpevňování a zvětšování poprsí a odstraňování jizev. Jedná se o bio-kybernetický přístroj ojedinělé technologie, který nemá na trhu obdoby. Je schopný řešit většinu tělesných nedostatků. Nabízí komplexní ošetřování těla i obličeje, nejen po stránce estetické, ale i zdravotní.

Výsledky jsou opravdu překvapující

  • zpevnění a tonizace tkání: obličej, prsa, břicho, nohy, hýždě
  • redukce tuku, úbytek v centimetrech i kilogramech, formování postavy
  • redukuje vrásky, ochablost
  • odstraňování jizev - i keloidních, odstraňování akné
  • zlepšení stavu před i po invazivním chirurgickém zákroku

Vlastnosti procedury

Americká technologie vznikla studiem elektrické energie tkáně. Zákrok je neinvazivní a bezbolestný, ošetření je relaxační, klientovi napomůže mimo jiné znovu nabití sil.
MyoBody obnovuje chemicko-fyzikální rovnováhu biologické tkáně, kterou uvádí do požadovaného stavu, skýtá fyzickou pohodu a pocit zdraví.

Efekt ošetření

Efekt ošetření s MyoBody se neomezuje pouze na povrch pokožky, jeho velká síla spočívá v mechanismu tzv. auto-reparace (samoopravení těla).

Postupováním do hloubky tkáně přesnou dávkou energie obstarává vyváženou hydrataci tkáně, rovnováhu acido-zásaditého stavu, otevírá lymfatické kanálky, zvýšuje distribuci krve (krevní oběh) a zrychluje metabolismus (usnadní destrukci tuku).

Bez ohledu na typ estetického nedostatku jsou výsledky viditelné již po prvním ošetření, doporučujeme absolvovat alespoň 5-6 ošetření. Jejich počet závisí na schopnosti auto-reparace organismu.

Mohlo by Vás zajímat