ÚvodTerapie s přístroji → O2 POR

O2 POR - neinvazivní mezoterapie s oxygenoterapií

Unikátní patentovaný přístroj k silnému omlazení kombinující mezoterapii s oxygenoterapií. Zbrusu novou terapii s O2 POR najdete přímo v centru Ostravy v našem salonu.

" Silné omlazení s hloubkovou hydratací a regenerací kůže. "

Co O2 POR umí

O2 POR je unikátní patentovaný přístroj k velmi silnému omlazení, hloubkové hydrataci a regeneraci středních vrstev kůže.

Jedinečná technologie, kterou vám hned tak někde nenabídnou. Jde o kombinaci neinvazivní hloubkové mezoterapie s oxygenoterapií - omlazování organismu pomocí extrémně čistého 95% kyslíku.

Kombinace mimořádně čistého kyslíku a exkluzivních omlazovacích preparátů je velmi silný omlazující program.

Princip ošetření s O2 POR

Princip spočívá v elektroporaci - pomocí elektrického impulsu dojde k vytváření buněčných kanálků, kterými je možno aplikovat účinné látky do středních vrstev kůže. Aplikuje se kolagen, elastin, kyselina hyaluronová a další séra v mimořádně čisté kvalitě. Preparáty se aplikují v závislosti na stavu pokožky a jejich individuálních potřebách. Preparáty jsou obohaceny o 95% kyslík, který se díky elektroporaci přenáší do středních vrstev kůže, kde významně okysličuje nejen kožní buňky, ale i ostatní buňky v těle. Okysličení buněk pomáhá k silné hydrataci, regeneraci a omlazení pleti, a také celého organismu.

Vědecky prokázaný účinek

Účinky elektroporace a oxygenoterapie jsou vědecky prokázány. Patentovaná technologie dovoluje ošetření přístrojem 2 v 1 pro intenzivní a maximální účinek.

Ošetřovaná místa

Přístrojem O2 POR je možné ošetřovat obličej i celé tělo.
Ošetření O2 POR lze také kombinovat s dalšími omlazujícími technikami - IPL, radiofrekvence.