Úvod → Ošetření a kůry

Ošetření a kůry

To nejúčinnější, co současná kosmetická a dermato-kosmetická péče nabízí. Vysoce nadstandardní přípravky, ošetření a kúry, které jsou jinak dostupné jen ve specializovaných centrech a ordinacích. Najdete je i v našem ostravském salonu.

BW Body Wraps

ZHUBNĚTE BĚHEM 90 MIN NEUVĚŘITELNÝCH 10 – 30 cm.

Mezoterapie

V našem ostravském centru estetické kosmetiky provádíme tuto minimálně invazivní esteticko-dermatologickou terapii, která je velmi účinnou alternativou chirurgického zákroku. Působí okamžitě a první výsledky jsou viditelné již po první aplikaci.

Ice Mask

Přípravek Ice Mask byl ve Śvýcarsku původně vyvinut pro revitalizaci pokožky po zákrocích v plastické chirurgii. Jeho výsledky byly natolik pozitivní a oslnivé, že se prakticky okamžitě začal uplatňovat i v kosmetické praxi.

BotoMax

BotoMax je profesionální kosmetologický přípravek dosahující podobných výsledků jako injekční aplikace Botulin Toxinu typu A, bez jehel a toxický látek. Byl vyvinut výzkumnými týmy z několika vědních oborů v laboratořích Lysedia a CIMANE - Mezinárodní akademie anti-aging medicíny.

RevitaMax

Další z řady nadstandardních přípravků pro profesionální použití. Rychlý lifting a okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel, pro ženy od dvaceti let do libovolného věku.

Time Expert

Další z řady nadstandardních přípravků pro profesionální použití. Rychlý lifting a okamžitá hloubková revitalizace pokožky bez použití jehel, pro ženy od dvaceti let do libovolného věku.

Akné program

Představujeme Vám řadu velmi účinných metod pro léčbu akné a eliminaci vzniku nového akné, založených na posledních novinkách v přístrojové a dermato-kosmetické terapii.

Brazilský keratin

Brazilský keratin Hair Go Straight je přírodní produkt, který ošetřuje vlasy na bázi přírodního keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Narušeným vlasům dodává zpátky jejich zdraví, hebkost, lesk a krásu. Keratin je protein, jenž je hlavní složkou pokožky, vlasů a nehtů.

Parafínový zábal rukou

Aplikace parafínu k zábalům se provádí za léčebnými nebo kosmetickými účely. Ať už tak nebo onak, účinek léčebného zábalu je zároveň blahodárnou kosmetickou kúrou a naopak. V léčebné praxi se zábal používá k prokrvení pokožky, prohřívání svalů, uvolnění ztuhlých a bolestivých kloubů. V kosmetice a kosmetologii jde zejména o schopnost parafínových zábalů účinně změkčovat ztvrdlou kůži a odstraňovat celulitidu.