ÚvodKosmetika → Prodlužování a zhušťování řas

Prodlužování a zhušťování řas

Žhavá novinka v prodlužování řas Emporio Lashes jsou skvělou volbou nejen pro prodloužení a zahuštění, nabízejí i široké možnosti modelace, všechny najdete v našem salonu v Ostravě.

" Půvabné a přirozené řasy, která Vám ženy budou závidět a muži obdivovat. "

Tento zvýhodněný ceník je platný pro návštěvníky našeho webu, uveďte prosím, že jste klient z internetu. Tyto ceny jsou pro Vás platné po celou dobu trvání akce.

Klíčové vlastnosti

  • Zaujmete přitažlivě dlouhými, hustými a přirozeně zatočenými řasami
  • S Emporio Lashes získáte svůdný přírodní půvab
  • Široké možnosti modelace řas díky velké rozmanitosti dostupných řas
  • S Emporio Lashes se s rozzářeným pohledem se už probudíte
  • Budete se moci oddávat všem aktivitám jako dosud, bez omezení

Učarujte smyslným pohledem s Emporio Lashes

Emporio Lashes je nová unikátní možnost jak získat dlouhé, silné, oslnivé řasy. Vaše řasy 2x až 3x prodlouží a zesílí.

Emporio Lashes mají zcela přírodní vzhled. Metoda přikládání jednotlivé řasy na řasu zaručuje neviditelné přirozené spojení. Jejich délka a vinutí vtiskne tváři přitažlivý výraz.

S Emporio Lashes můžete spát, plavat, koupat se, saunovat, sportovat, zcela bez starostí o své řasy. S Emporio Lashes se nikdy nebudete cítit nepohodlně.

Nejen prodloužení, Emporio Lashes nabízejí skvělé možnosti modelace

Barevnost, délka, síla, natočení, Emporio Lashes nabízejí řešení pro každý typ obličeje a očí a navíc díky rozmanité paletě různých barev, délek, tlouštěk a natočení dávají skvělé možnosti k přesné modelaci řas. Kromě několika barevných variant jsou k dispozici v tloušťkách od 0,12 do 0,20 mm, v délkách od 6 do 15 mm a různých stupních natočení a k dispozici jsou také další speciální řady řas pro různé příležitosti.

Máte už s prodlužováním řas zkušenosti?

Možná jste v ne zrovna málo početné skupině žen, které neudělaly s prodloužením svých řas dobrou zkušenost. Věřte ale, že existují metody a zkušená pracoviště, která se za svou práci mohou zaručit. Hledejte kvalitní salony, kde tvorba přirozených a přitažlivých řas je samozřejmostí.