ÚvodKosmetika → Galvanická žehlička

Galvanická žehlička

Patentovaný americký přístroj firmy NU SKIN nyní i u nás v centru Ostravy. Okamžitě a viditelně omlazuje pokožku. Klientovi je ošetřena nejprve polovina obličeje, aby viděl okamžitý účinek vypnutí a vyhlazení kontur vrásek a linek.

" Okamžitě a viditelně omlazuje pokožku. "

Klientovi je ošetřena nejprve polovina obličeje, aby viděl okamžitý účinek vypnutí a vyhlazení kontur vrásek a linek.

Výsledek je okamžitý, ošetření je tedy vhodné i před jakoukoliv mimořádnou událostí, jako jednorázová procedura, ale také je vhodné zejména jako kúra k dlouhodobému a výraznému omlazení a udržení si mládí. Proceduru je možno absolvovat neomezeně, cca jednou týdně pro uchování nekonečného mládí.

Mechanizmus terapie

Do pleti se zapracovávají pomoci galvanizace speciální patentované gely, které v kombinaci s přístrojem přímo proniknou ke genu, který způsobuje stárnutí kůže a na tři dny jej zcela zablokují. Tento gen je po dobu 3 dnů vyřazen z činnosti a tím je zastaven proces stárnutí a devastace pokožky.

Navíc působením galvanizačního proudu dochází k reaktivaci a novotvorbě kolagenových a elastinových vláken v kůži. Kolagen a elastin jsou základní stavební látky kůže, přispívají k tomu, aby si pleť uchovala svůj mladý a svěží vzhled.

Patentovaná galvanizační žehlička NU SKIN v kombinaci s patentovanými omlazovacími gely NU SKIN tedy nejenže zablokují celý proces stárnutí, ale navíc přispívají k omlazení tzv. proti proudu času.